לקים

חמישיית הלקים

שתפו את הפוסט:

מוכרים לכן הגוונים מאיפה שהוא…?

אורבן דיקיי, לק, קולור קלאב, מייבליין, ג'ייד, לקים אז הגיע הזמן לדבר קצת על לקים שהם עוד אהבה גדולה שלי. הלקים פה נבחרו לגמרי בגלל הגוונים ללא קשר למותג ודעתי עליו. שלושה היו כבר בשימוש אצלי לאורך השנה האחרונה ושניים נוספים נרכשו עבור הפוסט. במותגי לקים בניגוד למותגי איפור וטיפוח אני יחסית פחות בררנית; יוצא לי לבקר המון בסופר פארם ולהתקל במבצע טוב על לקים בגוונים שמרגשים אותי ואני כמובן רוכשת. מהסיבה הזו יש לי ה-מון לקים של חברות עממיות שנמכרו במבצע בסופר פארם ואני חייבת לציין שחלק מהם ממש מוצלחים ובשימוש רב אצלי. המסקנה שלי משימוש בלקים של כל מיני מותגים יקרים וזולים היא שכמעט כל לק הוא בפני עצמו..הפורמולה משתנה ולאו דווקא תמיד הלק היקר יהיה הלק האיכותי והעמיד. מה שמוביל אותי בבחירת הלק זה הגוון ואם מצאתי גוון שעושה לי את זה אז אני לגמרי שם. מה שכן, חשוב בעיניי להשקיע בבסיס איכותי ללק ובמייבש טוב – כרגע אני משתמשת בבסיס ללק של אסי ובמייבש שלהם  Essie-Good To Go  וב Seche Vite שהזמנתי בעבר דרך האינטרנט, כי המחירים בארץ פשוט לא שפויים. בהזמנה הבאה שלי אני מתכוונת לנסות עוד כמה אחרים ואולי לכתוב פוסט נפרד בעתיד שיוקדש למוצרי בסיס.


אז למה בחרתי בגוונים הללו..?? הרי תזכורת..

אורבן דיקיי, עפרונות עיניים, לק, קולור קלאב, מייבליין, ג'ייד, nail polish, color club, jade, Maybelline

בפוסט הקודם סקרתי את פלטת העפרונות הזו של אורבן דיקיי ושיתפתי אתכן בהתלהבות שלי מהגוונים…אז ההתלהבות המשיכה כששלפתי מהאוסף כמה לקים בגוונים דומים לעפרונות, רכשתי שניים נוספים והחלטתי להכין עבורכן סקירה שבה גוונים שיכולים להתאים לעונת המעבר וגם לחורף המתקרב.

אורבן דיקיי, עפרונות עיניים, לק, קולור קלאב, מייבליין, ג'ייד, nail polish, color club, jade, Maybelline אורבן דיקיי, עפרונות עיניים, לק, קולור קלאב, מייבליין, ג'ייד, nail polish, color club, jade, Maybelline

אורבן דיקיי, עפרונות עיניים, לק, קולור קלאב, מייבליין, ג'ייד, nail polish, color club, jade, Maybelline
מימין לשמאל: ג’ייד 398 – Cool Turquoise
ג’ייד 418 – Toffee delight
ג’ייד 437 – Wild truffle.
Milk chocolate 165 – Maybelline
Disco dress – Color club

מימין לשמאל:

ג’ייד 398 – Cool Turquoise – טורקיז ים יפיפה! נרכש בתחילת הקיץ ונעשה בו שימוש כמה פעמים והוא עדיין במצב מצוין. גוון שמח, מיוחד ומתאים עכשיו לתקופת חילופי העונות (כן, כן..עדיין חילופי עונות..הסתיו לא רוצה להשאר כאן..) הגימור שלו מאט יחסית ומומלץ להוסיף שכבת טופ.

ג’ייד 418 – Toffee delight –  ניודי כתמתם מעט מטאלי –  נרכש לפני שבועיים לחלוטין עבור הפוסט הזה, גוון נייטרלי ועדין למי שאוהבת. אני אישית פחות מתחברת לגוונים כאלו.

ג’ייד 437 – Wild truffle – גוון חום אפור בינוני נרכש בחורף שנה שעברה והיה מאוד אהוב עליי באוסף – אופנתי, אלגנטי, שימושי ומתאים לכל אירוע.

לכל הלקים של ג’ייד שנסקרו פה יש פורמולה דלילה יחסית, אז נכון שהמברשת לא הכי אחידה. אבל קל ליצור שכבות דקות שמתייבשות במהירות ויש לו עמידות לא רעה בכלל אבל לי יצא לי גם להתקל בכמה גוונים אחרים מהחברה עם פורמולת סמיכות ולא נוחות. על הלקים האלו תמיד יש מבצעים והנחות  ובפארמים מסוימים אפשר אף להשיגם  ב 10 שקלים.

 Milk chocolate 165Maybelline –  נרכש עכשיו לשם הפוסט, חום טאופי – שוקולדי. יש לי כמה וכמה גוונים מהסדרה הזו של מייבליין, הם מאוד סמיכים: אפשר לראות אפילו בסווטצ’ים כאן (הודות למצלמת ה HD שלא חוסכת מכם אף פגם..) שהם ממש סמיכים לעומת האחרים ולא פשוט לעבוד איתם. אך עליי הם מאוד עמידים וזו סדרה ששווה לבדוק בעיניי כי יש להם מידי פעם גוונים ממש מיוחדים והם גם בדרך כלל במבצע של כ 10 שקלים.

Color club – Disco dress – אוי איזה סגול יפה הוא…סגול הוא הצבע האהוב עליי בחורף ללקים ויש לי כל כך הרבה גוונים שלו וזה כזה כיף שנשאר לי עדיין עוד מבחר אינסופי לבחירה שהחברות ממשיכות לייצר. ללק הזה של קולור קלאב התוודעתי לראשונה אצל דנרה. זהו סגול-כחול ניאוני משהו, מעורר תשומת לב ובעיניי מכניס הרבה עניין לעונה האפורה שבפתח. מאוד איכותי – השתמשתי בו כבר כמה פעמים והפורמולה נשארת כמו שהיא ונוחה למריחה. הגימור שלו הוא די מאט וכדאי למרוח עליו מייבש כדי שהגוון היפה ייראה ויבלוט. המחיר לא זול בארץ, אבל אני רכשתי אותו ברשת וההבדל הוא משמעותי ( 5-6 דולר כולל משלוח לעומת 30-40 ש”ח בארץ).

הכי הצטיין בעמידות הוא הלק של קולור קלאב, אחריו זה של מייבליין שמה שפחות אהבתי אצלו כאמור זו הסמיכות הרבה שלו והנטייה שלו ליצור גושים במריחה מאוד מהר. הלקים של ג’ייד דלילים ומתייבשים די מהר אך פחות עמידים עליי. בכל מקרה חשוב לציין שעליי אישית כמעט אף לק של כל חברה לא שורד יותר מיומיים-שלושה והאמת אני גם לא בטוחה שאני רוצה ללכת עם אותו גוון יותר משלושה-ארבעה ימים רצוף כי יש לי צורך לגוון ולשנות כל הזמן כשזה מגיע ללקים.

מבחינת ההעדפות בגוונים – גם כאן, כמו בפוסט של העפרונות..ההעדפות שלי הם הטורקיז והסגול אבל אני חייבת לציין שהחום-אפור Wild truffle של ג’ייד הוא ממש ממש יפה..פשוט אני מחכה להכנס עוד קצת לאוירה חורפית כדי לחזור ולהשתמש בו. אז בינתיים קבלו ניסיון לפרנץ’ מיוחד שיצרתי משלושת האחרים בהשראת סרטוני הדגמה שונים מהיוטיוב:

לק, מייבליין, ג'ייד, nail polish, jade, Maybelline *הערה ולקחים לעצמי להבא: לא למרוח כמה שכבות של לק פלוס נקודות פלוס מייבש ולרוץ לצלם מהר מהר לפני שייגמר האור (אמרתי כבר תודה מיוחדת לשעון החורף..?)…מהסיבה הזו לפניכן רק הדגמה של אצבע אחת..כי על השאר יש הטבעה של רצועת מצלמה..

 

את הגוונים האהובים עליי בחרתי למרוח בשלמותם וגם תרשו לי להשוויץ על הדרך בפרחים שאני מגדלת במרפסת אצלי. הפרחים הללו למי ששמה לב צצים מידי פעם לצד מוצרים שאני סוקרת כאן בבלוג :) גידול צמחים זה עוד אחת מהאהבות שלי ואני עושה זאת שנים. אני במיוחד גאה בפרחים האלו השנה כי רכשתי את השתילים הרבה לפני הקיץ ובעל המשתלה אמר לי אז, שסיכוי קלוש שהם ישרדו במרפסת שמש דרומית את כל יולי-אוגוסט. אז התמדתי בהשקיה ודאגה יתרה הפעם והנה הם עדיין פורחים ויפים. גם בפרחים אני מאוד אוהבת סגול כמו שאתן רואות וגווני הלקים כאן משתלבים איתם מצוין.

ג'ייד 398 –  לק,ג'ייד, nail polish , jade, Cool Turquoise
ג’ייד 398 – Cool Turquoise
אורבן דיקיי, עפרונות עיניים, לק, קולור קלאב, nail polish, color club, Color club -Disco dress
Color club -Disco dress

 

לפני סיום תודה מיוחדת למסיר לק שמקבל את תואר אחד מתגליות השנה אצלי: ניסיתי הרבה סוגים של מסירי לק לא זולים שקיימים בשוק והאהוב עלי הוא הירוק של ORLY שעולה בערך פי 3. אבל זה של ליידי קאר לגמרי הבא בתור אחריו והוא עולה רק 5.90 !  כשאני מגיעה פעם בכמה זמן לחנות שלהם בה אני קונה בעיקר סיכות וקשקושים אני תמיד מעמיסה כמה אריזות כאלה. המסיר לק המצוין הזה עשה עבודתו נאמנה פה בניקוי האריזות והפתחים של האריזות המשומשות משאריות הלק שהתייבש עבור הצילומים וכמובן בהסרת הלק קודם ביעילות לשם מריחת לק חדש.

מסיר לק, ליידי קאר, אציטון, lady care, nail polish remover

* כל המוצרים נרכשו מכספי ולשימושי האישי.

אז ספרו לי מה חשבתן על הגוונים שסקרתי כאן.
באלו לקים אתן מעדיפות להשתמש ומה מסיר הלק האהוב עליכן?

מוזמנות להרשם כמנויות לבלוג וגם לעשות לייק לעמוד שלי בפייסבוק כדי להשאר מעודכנות :)

עד הפעם הבאה,

IritA

 

 

שתפו את הפוסט:

10 תגובות

 1. טוב תקשיבי את מקסימה ואני מאוד אוהבת את הכתיבה הכנה והזורמת שלך. אני לחלוטין מכורה לצבעי סתיו וחורף: חומים, אפורים, ירוקים וכחולים כהים וכמובן שחור. אני חייבת לציין שאני החלטתי כמוך להשקיע בטופ של אססי והוא נפלא. אני מסכימה שלא תמיד צריך לרוץ לקנות את המותגים היקרים, כי לרוב גם החברות העממיות מוציאות את הגוונים של “הקולקציות” מיד אחרי וזה לפעמים הבדל זניח באיכות הפורמולה והעמידות.
  טוב חפרתי, בואי לבקר!

  מאיה

 2. תודה מתוקה, איזה כיף לשמוע !
  גם אני אוהבת צבעי חורף…אבל מחכה עוד קצת…השבוע למשל אני עם הטורקיז שסקרתי כאן בידיים וורוד זוהר בכפות הרגליים ;)
  כן, המוצרי בסיס של אסי מצוינים ועושים את העבודה. תראי, באיפור וטיפוח אני לגמרי אעדיף לרוב את היוקרתי והאיכותי. אבל אם אני רואה גוון לק יפה מולי ובמחיר כזה זול אני לא מהססת לקחת. לעומת זאת לקים של מותגים זה פרוייקט אחר ולא להכל יש דיופים…אז אני מכינה לי ויש ליסט של גוונים סופר מיוחדים שראיתי בבלוגים שונים ואז מרכזת הכל להזמנה דרך האינטרנט. זו גם חוויה מסוג אחר ואם הגוון ממש מיוחד כמו למשל הסגול של קולור קלאב שסקרתי כאן, אז זו לגמרי השקעה משתלמת בעיניי.
  כיף שאת כאן ומוזמנת לחפור – בשביל זה אנחנו כאן !!
  בשמחה אבוא לבקר.

 3. הרעיון מקסים, והביצוע עוד יותר!
  אני אוהבת את הגוונים שבחרת (לראייה- יש לי שלושה מהם) והתמונות שצילמת ממש עושות לי את זה:)

 4. תודה רבה פיצ’ה ♥ זכרתי שאהבת את העפרונות ואני שמחה לשמוע שאהבת גם את הגוונים של הלקים :) איזה שלושה גוונים יש לך מהלקים שכאן? אני הולכת בינתיים לבדוק אצלך..

 5. הסגול, הטורקיז וה- Wild truffle מהממים! את תמיד משקיעה בצילומים ובכתיבה ופשוט כייף להיות פה :-) תמשיכי כך ! :-)

  • באמת גוונים מהממים. גם השוקולד הזה של מייבלין מעניין ובטח אשתמש בו עוד כמה וכמה פעמים במהלך החורף, רק שבוודאי אצטרך להוסיף לו מדלל מידי פעם כי הוא כבר עכשיו יוצר קצת גושים..:)
   תודה על הפירגון והתגובה ♥ אני שמחה לשמוע שכיף לך אצלי ותמשיכי לבוא לבקר :)

תגובות, שאלות והתייעצויות

5729a4c5989ce1f807dbe78d59b3a353