שתפו את הפוסט:

חוזרת לעדכן אתכם בכל החידושים בעמדת קרסטס בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי נכון לקיץ 2022 והפעם אתמקד בסדרת הטיפוח החדשה מבית המותג והשדרוג של שירות אבחון השיער והקרקפת.

כבר עדכנתי בפוסטים הקודמים בנושא שאת מוצרי קרסטס בהחלט משתלם מאוד לקנות בדיוטי פרי במחירים ללא מע”מ, וגם ליהנות ממארזים מיוחדים שניתן להשיג שם. אני יודעת זאת בוודאות כי מאז שכתבתי את הפוסט שסוקר את סדרת הטיפוח Densifique שהתמכרתי אליה, יצא לי לחזור ולרכוש את מוצרי הסדרה עוד מספר פעמים ולערוך השוואת מחירים.

שירות אבחון השיער והקרקפת ללקוחות הדיוטי פרי

לפני כשלוש שנים, הוזמנתי לעמדת קרסטס בדיוטי פרי על מנת להתנסות בשירות אבחון השיער שהציעו אז. כשחזרתי בפעם הזו שמחתי לגלות שהשירות אף השתדרג טכנולוגית ומלבד אבחון הקרקפת, מתבצעת כעת גם בדיקה גם של קצוות השיער, ברק ונפח ועמידות השיער בפני שבירה. לאחר תשאול הלקוחה להעדפותיה וסיום האבחון מתקבל דו”ח מסכם שמאפיין את סוג השיער ומציע אופציות לטיפול מקצועי בשיער בסלון היופי או בבית עם מוצרים מותאמים. ניתן לקבל את הדו”ח גם במייל ולעשות בו שימוש בהמשך.

המידע שהכנסנו והנתונים שנאספו מהמכשיר המיוחד יוצרים דו”ח מצב שיער ורשימת מוצרים מומלצים

 

הסדרה החדשה GENESIS – מיועדת לטיפול בנשירה

בעמדה מככבת כעת סדרת הטיפוח החדשה ג’נסיס המיועדת לטיפול בנשירה אצל נשים. מוצרי הסדרה מועשרים בתרכובת חזקה לטיפול בכל סוגי הנשירה הכוללת תאים של פרח האדלוויס ושורש ג’ינג’ר.

Kerastase Genesis Shampoo – שמפו בעל פורמולה עדינה לניקוי שיער מוחלש, להרגעה והענקת לחות מהשורש ועד לקצה ולחיזוק סיבי השיער. 27$, 250 מ”ל.

Kerastase Genesis Conditioner – מרכך שיער קרמי לשיער מוחלש, להחלקה, חיזוק וריכוך סיבי השיער באופן מיידי ומבלי להכביד על השיער. 36$, 200 מ”ל.

Kerastase Genesis Serum – סרום לשיער מוחלש לשימוש יומיומי, לשיפור עמידות השיער ומזעור נשירה, להענקת חוזק ומראה שיער יפה ובריא יותר. 47$, 100 מ”ל.

 

בסרטון המצורף תוכלו לראות כיצד מומלץ להשתמש בכל אחד מהמוצרים על מנת למקסם את תוצאות הטיפול:

“קרסטס Kérastase” הוא מותג טיפוח שיער פרימיום מפריז בבעלות חברת “לוריאל” שהחל את דרכו לפני כחמישים שנה. החברה מתמחה במחקרים והתאמת סוג השיער לקרקפת ולצרכי האישה ולשם כך יצרה סדרות טיפוח שונות לסוגי שיער שונים שהפכו לסיפור הצלחה. המוצרים איכותיים, טיפוליים, מותירים את השיער נוח לעיצוב, נעים למגע ובעל ניחוח יוקרתי ועדין.

למבחר מוצרי קרסטס באתר ג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי >>

 

שתפו את הפוסט:

תגובות, שאלות והתייעצויות

5729a4c5989ce1f807dbe78d59b3a353