גילוי נאות

הבלוג “מתוקתקת” שהקמתי בקיץ 2012 נכתב באופן עצמאי למטרת הנאה אישית שלי ושיתוף בחוויותיי ונועד להציג את המוצרים מזווית הראייה שלי, אם זה בעזרת צילומים, סרטונים, כתיבה, סקירה והשוואה למוצרים דומים אחרים שקיימים.

חלק מהמוצרים נשלחים אליי על ידי החברות למטרת סקירה וחשיפת הקהל שלי אליהם ואין בכך כדי לשנות את דעתי עליהם אלא רק רצון לחשוף אתכן לכמה שיותר מוצרים חדשים ומעניינים שהושקו ולעיתים להשוות אותם למוצרים דומים שכבר כתבתי עליהם בבלוג.

במשך השנים בהן אני כותבת בבלוג תמיד הקפדתי לבחור או לרכוש את המוצרים האטרקטיביים שמעניינים אותי ויכולים לעניין אתכן או כאלו שישתלבו בפוסטים בעלי קונספט מיוחד, ואני לא רואה סיבה להשקיע את מיטב זמני בסקירת מוצר שלא מעניין אותי או שלא משתלב עם רוח הבלוג.

לכן ישנם מקרים בהם לא אכתוב על מוצר שקיבלתי כלל או שפשוט אדחה את ההצעה לסקור אותו מראש. לעיתים אתלהב ממוצר שקיבלתי עד אין קץ אם הוא מצדיק זאת ואם הוא קלע בדיוק לטעמי האישי, ולעיתים אסקור מוצר תוך הצגת יתרונותיו וחסרונותיו על מנת שתוכלו ללכת ולנסותו בסטנדים ולשפוט בעצמכן, בעיקר כשמדובר במוצרים שהם עניין של העדפה אישית וגוון/סוג עור כמו סוג מייקאפ, גוון של שפתון/לק/צללית או ניחוח של בושם שלעיתים ייסקרו תוך כדי הצגת הגוונים האחרים בסדרה או הניחוחות האחרים שיש למותג או לקולקציה להציע.

כל תגובה, ביקורת או דעה אחרת שלכן תמיד תתקבל בברכה ואני מקווה שתמצאו את הסקירות שלי מועילות וכיפיות לקריאה.

ליצירת קשר פנו אליי במייל metukteket@gmail.com או באמצעות דף הפייסבוק. 

ברצלונה
תמונה מתוך הפוסט

בחזרה לתפריט הראשי

5729a4c5989ce1f807dbe78d59b3a353