היילייטר

קיץ זוהר בחוף הים

שתפו את הפוסט:

פלטת חמישיית צלליות בצבעי זהב וקיץ של אסתי לאודר – מהדורה מוגבלת לקיץ:
Estee Lauder-Pure Color-Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette

Estée Lauder Pure Color Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette 01 Bronze Sands Cyber Metallic אסתי לאודר
פלטת חמישיית צלליות בצבעי זהב וקיץ של אסתי לאודר – מהדורה מוגבלת לקיץ.

מכירות את זה שקשה לעמוד בפני יופי של מוצר? טוב, אז אני כבר מכינה אתכן שבבלוג זה אעסוק בעיקר במוצרים שכבשו את עיניי וליבי וכמובן גם משמשים אותי :). אני מאוד אוהבת צבע ומרקם ופיגמנטים עזים באופן כללי וכמובן שגם באיפור. כשראיתי את הפלטה הזו של אסתי לאודר בסטנד לא יכולתי לעמוד בפניה, היא מושלמת בעיניי. דבר ראשון היא הכי קיץ, לגמרי מזכירה לי צבעים של חול ים נעים, שמש ומים תכולים וצלולים. דבר שני, הפיגמנט – הסדרה הזו נקראת ג’לי (גם השם נפלא!), מדובר על מרקם פיגמנטי, מטאלי ועשיר שניתן להשתמש בו כיבש ורטוב. לקראת סוף הפוסט תוכלנה לראות את התוצאות הנפלאות שהפלטה מספקת בהדגמה על ידיי. הפלטה הזו כמו שציינתי בכותרת שייכת למהדורה מוגבלת מקולקציית קיץ. בחו”ל היא יצאה כבר לקראת סוף החורף האחרון, אך אלינו היא הגיעה אך לא מזמן ודי מהר נחטפה. ערכתי בירור קצר לפני שפירסמתי את הפוסט והבנתי שעדיין ניתן להשיג אותה עוד במספר מקומות, כמובן למי שתיטיב לחפש.

Estée Lauder Pure Color Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette 01 Bronze Sands Cyber Metallic אסתי לאודר
Estee Lauder- Pure Color -Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette
Estée Lauder Pure Color Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette 01 Bronze Sands Cyber Metallic צלליות אסתי לאודר
01 Bronze Sands Cyber Metallic
Estee Lauder- Pure Color -Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette צללית מיוחדת של אסתי לאודר
אסוציאציות של חול ים נעים, שמש ומים תכולים וצלולים.

Estée Lauder Pure Color Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette 01 Bronze Sands Cyber Metallic צללית מיוחדת של אסתי לאודר

Estée Lauder Pure Color Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette 01 Bronze Sands Cyber Metallic צללית מיוחדת של אסתי לאודר
צבעים יפיפיים ומרקם פיגמנטי, מטאלי ועשיר שניתן להשתמש בו כיבש או רטוב.

תיאור המוצר ע”פ החברה: (כתוב על גב האריזה)
מעניקה מימדים חדשים לעין בעזרת צבע מדהים ופיגמנט חזק. מרקם קטיפתי בגימור מטאלי, פורמולה עמידה לאורך זמן, אינה דוהה, אינה זולגת מאיזור המריחה.

תיאור חווית המשתמשת: :)
הצלליות כיבשות הן נהדרות, הפיגמנט שלהן מספיק עשיר והן החזיקו לי די יפה במהלך ימי אוגוסט החמים אפילו ללא פריימר, ביום השני ניסיתי אותן גם עם פריימר וזה גם החזיק נהדר. הצבעים עצמם מדהימים גם על העין, כמובן שאני ממליצה להיות קצת זהירות אם כי זה מפתה להגזים (אני ממש נהנית להשתמש בהן) מהסיבה שהן מאוד דומיננטיות .האופציות עם הפלטה הזו הן רבות ומגוונות; בצלליות הבהירות אפשר להשתמש לקבלת מראה קייצי, ברונזי ושימרי. בחומה ובכחולה אפשר להשתמש לקראת הסתיו-חורף בכיף לאיפור מעושן. אפשר גם להשתמש בכל אחד מהצבעים כאייליינר בלבד (רטוב או יבש ) כמובן שבעוד כל אופציה שעולה על רוחכן.

כרטובות אין ספק שהן הופכות לבולטות יותר, אך אם זה לא לשימוש כאייליינר אלא ממש כצללית, בעיניי זה קצת מוגזם; השתמשתי בצללית המוזהבת באחד הבקרים והנחתי אותה על כל העפעף עם אפליקטור רטוב לפני שיצאתי לעבודה ומה אני אגיד לכן…רק היה חסר לי לגזור את השיער לקארה, להוסיף אייליינר שחור עם כנף ארוכה ארוכה ואני קליאופטרה:) אבל ברצינות עכשיו, מתקבל אפקט זהב של ממש (מזכיר מריחה של צללית קרם) למי שאוהבת. בשבילי זה היה קצת יותר מידי זהב. מי שאוהבת את הסגנון הזה ומחליטה ללכת על ה”מראה הרטוב”, הייתי מציעה לה לא לערבב כמה צבעים רטובים ביחד כי מתחיל להתקבל מעין צבע חדש ומלוכלך וכך קצת מאבדים מהאפקט של כל אחת. במקום זה הייתי ממליצה להשתמש רק בצללית אחת רטובה ומעליה להוסיף את השאר ללא מים. עוד אופציה היא להמתין בין שכבה לשכבה עד לייבוש (לי לא היתה כל כך סבלנות ומי שניסתה מוזמנת לדווח.)

עובדה מדליקה נוספת היא שאני מצאתי דימיון רב במרקם ובשימריות שלהם להיילייטר ג’לי המדהים שהוציאה החברה שלוש פעמים במהדורה מוגבלת כשכל פעם הגוון קצת השתנה (עד היום אני לא מבינה איך לא רכשתי אותו בגירסה הראשונה הנהדרת מסתיו 2011 שנקראה מרקורי שלדעתי היתה הכי מוצלחת), בקיצר חברותיי היקרות, ניתן להשתמש בנוסף בכל אחד מהצבעים הבהירים בפלטת הצלליות הזו כהיילייטר על עצמות הלחיים, מעל עצם הגבה ועוד שאר איזורים גבוהים בפנים שנרצה להבליט ולהאיר. אני ניסיתי ואהבתי.

והרי לפניכן כמה סווטשים שערכתי:

Estée Lauder Pure Color Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette 01 Bronze Sands Cyber Metallic צללית מיוחדת של אסתי לאודר
הגוונים מימין לשמאל: טורקיז-ירקרק-אפרפר, חום שוקולד, נחושת מבריקה, זהב, זהב לבן.
(עם הגוונים הבהירים ניתן להשתמש גם כהיילייטר בהנחה עדינה יותר)

 

בשתי התמונות הבאות ניתן לראות את ההבדל בין שימוש רגיל לרטוב: (את שני הצילומים ערכתי תחת אותם תנאי תאורה על מנת שתוכלנה להבחין בהבדלים הניכרים בשימושים השונים; בתצלום הראשון הנחתי צלליות יבשות ובתצלום השני הנחתי אותן רטובות. מוזמנות ללחוץ על כל תמונה כדי לראות את אותה בגדול וברור יותר)

Estée Lauder Pure Color Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette 01 Bronze Sands Cyber Metallic צללית מיוחדת של אסתי לאודר
שימוש רגיל בכל הצבעים בפלטה.
Estée Lauder Pure Color Five Color Gelée Powder EyeShadow Palette 01 Bronze Sands Cyber Metallic צללית מיוחדת של אסתי לאודר
שימוש רטוב בכל הצבעים בפלטה, בעקבות כך המטאליות של הפיגמנט מודגשת יותר והצבע הופך לעוצמתי ודרמטי יותר.

לקראת סיומו של הפוסט תוך כדי שאני חוזרת לצלם שוב את הסווטשים פתאום נפל לי עוד אסימון למה הצבעים הללו מדברים אליי כל כך; מול המיטה שלי תלויה כבר שנתיים המניפה המהממת הזו שרכשתי מאמן מניפות מוכשר בברצלונה. היו אצלו אז בדוכן כל מיני מניפות בכל מיני עיצובים, זו הכי דיברה אליי. מי שמכיר אותי יודע שברצלונה היא אחת הערים האהובות עליי בעולם ויש לי די הרבה מזכרות ממנה… אני מטורפת על השופינג בה, יש שם “חדוות קניות” אחרת (מושג שעוד יחזור אצלי כאן..) האווירה, השפה, האנשים והכל בעצם. מניפה עבורי היא סממן מאוד נשי ואלגנטי, היא משמשת עד היום גם את נשות ברצלונה בימי הקיץ החמים במקומות לא ממוזגים, אני אימצתי את המנהג גם לעצמי! כמובן שיש לי עוד כמה אחרות לשימוש יומיומי, אבל זו במיוחד מזכירה לי את הקיץ שם, החופים, השמש ובעיקר את תחושת החופש והפאן.

מניפה יפה מברצלונה מתוך פוסט אסתי לאודר
מניפה יפיפייה שרכשתי מאמן מניפות בברצלונה מקושטת באותם צבעי קיץ.

אז לסיכום: אני מאוד אהבתי את הפלטה הזו, אני חושבת שהיא אחת המעניינות שנתקלתי בהן לאחרונה מבחינת הצבעים המיוחדים והשימושיים, הפיגמנט והביצועים וכמובן כל הלוק הכללי הייחודי שלה. כמובן אם מישהי מכן אהבה, אני ממליצה לה למהר לפני שהיא תיעלם לגמרי גם ממחוזות ארצנו. סקירה נוספת על הפלטה תוכלו לקרוא גם אצל דנרה הנהדרת.

לפני סיום, הייתי חייבת בהזדמנות זו לומר דבר נוסף על העניין הזה של מהדורות מוגבלות וקולקציות שמגיעות אלינו מאוחר (וזה מכל מיני סיבות, בעיקר של תהליך קבלת אישורים ממשרד הבריאות ברגע שמגיע מוצר חדש ארצה ועוד כל מיני סיבות שעדיין לא ברורות לי..); בכללי זה לא הכי כיף לראות קולקציה מרחוק בכל הבלוגים בחו”ל ולהיות מסוגלת לבדוק אותה מקרוב רק כמה חודשים טובים אחרי ובכלל לקראת סוף העונה שעבורה בעצם היא מיועדת כשכל הזמן הזה אפשר רק לפנטז. אבל אם אני בוחרת להסתכל על היתרון שבעניין, אז; הרבה מהמוצרים שמגיעים אלינו מאוחר במהדורות מוגבלות והם הצלחה בעולם הביוטי הופכים בדרך כלל תוך זמן קצר לסולד אאוט ברוב העולם, אבל לנו בזכות כל העיכובים הללו בדרך (שעוד לא הבנתי מהם..) ניתנת הזכות להשיגם כמה חודשים אחרי כשהם רק נזכרים להגיע ארצה וזה גם אם אנחנו מהירות מספיק. (כמו הפלטה המדוברת כאן וגם ההילייטר הראשון בסדרה שפשוט נחטף תוך ימים ואני עדה לכך..). בכל זאת יש עדיין בעיה בארץ עם מחסור חמור במוצרים מקולקציות שלא מגיעים לפה (כמו למשל צלליות נוספות מג’לי כמו אלו שסקרתי פה אלא בגרסת יחיד במבחר צבעים מרהיב, אלו לצערי לא הגיעו בשנה שעברה וכנראה לא יגיעו וחבל..) בגדול אני חושבת שבזכות המחסור ולעיתים המחירים היקרים בארץ אנחנו זוכות לאותם ריגושים כשאנחנו טסות לחו”ל ועושות שם שופינג או כשאנחנו מזמינות מאחד האתרים השווים מחו”ל ומקבלות את השלל בחבילה כייפית בדואר :)

את פלטת הצלליות הזו ניתן להשיג ברשתות הפארם וסניפי המשביר בארץ במחיר מלא של 285 ש”ח (אני רכשתי אותה במבצע 50 אחוז במשביר שהיה לפני כשלושה שבועות).

הקיץ מתחיל להסתיים בעיקרון כשנגמר אוגוסט אבל לי עוד קשה להפרד ממנו, מה גם שייתכן ואעלה עוד כמה פוסטים בניחוח קייצי טרום סתווי אם אראה שזה מתאים, כי אחרי הכל אנחנו בישראל ויש כאן עוד בערך חודשיים של שמש ושיזוף, מתאים לי !

אז מקווה שאהבתן את הפוסט, אשמח אם תספרנה לי כאן מה דעתכן על הפלטה הזו, כיצד התרשמתן ממנה או האם מישהי ניסתה. ואגב, מה לגבי ברצלונה, האם גם אתן מטורפות עליה כמוני או שיש לכן פאטיש לעיר אחרת בעולם..?

נתראה בפעם הבאה,

Irita.

 

שתפו את הפוסט:

22 תגובות

 1. יש ערים שאתה מסמן עליהם V ויש כאלה שרק דרכה בם כף רגלך אתה יודע שתחזור אליהן שוב ושוב, ברצלונה היא כזו, ים תיכונית, שמחה, אירופאית אך יחודית ושונה בשל גאודי
  קומת הקוסמטיקה ב El Corte Inglés גזלה ממני מספר שעות של שוטטות, הרובע העתיק ומנדרינה דאק בהחלט שובות לב (גם בודפשט, פראג ופריס הן כאלה וניו יורק מעל לכולן אך זה כבר לפוסט אחר)

  אהבתי מאוד את הסוו’צ ברטוב מול יבש, מניחה שזה תלוי גם בגוון העור של המתאפרת.
  המבצעים בשנה האחרונה – לא נראו כמותם בארץ, מפתים מידי.

  • מסכימה איתך לגמרי, יש ערים ממכרות !! וכזו היא ברצלונה, מזמינה, תוססת ומדליקה.
   אין ספק שזה לא עיר “לבטן גב” בה..צריך לבוא אליה עם כוחות לשיטוטים ולסחיבת שקיות כבדות (מקניות) :) ולנוח אחר כך בארץ כשחוזרים..אבל זה לגמרי שווה את זה.
   כן, נהניתי למרוח את הצבעים הללו כי הם כל כך יפים ורציתי להמחיש זאת גם כרטוב וגם כיבש, אין ספק שהצבעים מקבלים הרבה יותר עוצמה כשהם רטובים.
   המבצעים ברשתות הקוסמטיקה אכן שווים ביותר ואת זה יכולות להעיד מגירות האיפור שלי שהולכות והופכות כבדות יותר ויותר מיום ליום :)

 2. ממש אהבתי את הפוסט :)
  הפלטה הזאת הורסת.הורסת,הורסת,הורסת.לפי מה שאני מבינה,המרקם אמור להיות דומה למרקם של הצלליות המינרליות של מאק (בגלל שגם אותם אפשר להרטיב),אז מעניין אם ניסית אותם ואם הם באמת דומות :)
  את מצלמת מדהים וממש אהבתי את זה שצילמת את הסוווצ’ים כאילו הם הפלטה ,זה יצא ממש מגניב :)

  • תודה, זו באמת פלטה הורסת ! גם אחרי כתיבת פוסט זה אני ממשיכה לנסות איתה כל מיני וריאציות. היום השתמשתי רק בחום מעט רטוב כאייליינר ובזהב בקלילות מתחת למעקה העין. אין עליה !
   את הצלליות המינרליות של מאק לא ניסיתי, אבל מה שכן הזכיר לי את הסדרה הזו וגם את ההיילייטר שציינתי, זה ההיילייטר מסדרת האקסטרה דימנשיין שלהן שהיה מאוד מוצלח וגם הוא נעלם תוך זמן קצר מהמדפים..מכירה ? היו שם כמה גוונים דומים מאוד לצלליות הבהירות כאן.
   תודה על המחמאות :) אני משתדלת מאוד להעביר את התפעלותי וחוויותיי מהמוצרים גם דרך הצילום. שמחה שאהבת :)

 3. איזה יופי של פוסט, אהבתי את ההשקעה בפרטים הקטנים! (הציור של הפלטה על היד מקסים!וההשוואות עוזרות מאוד)

  • תודה !! אני מאוד אהבתי את צבעי הפלטה ואת הביצועים שלה כיבשה וכרטובה ורציתי להמחיש את הפוטנציאל הרב שלה בדרך זו. שמחה שההשוואות עוזרות :)

  • לגמרי עושה חשק. ממליצה כמובן לנסות עלייך לפני הרכישה ולראות אם את אוהבת.
   תודה ! :)

  • איזה כיף ! מחמיא לי מאוד :) תודה ומוזמנת כמובן להמשיך לעקוב.

 4. קבלי ח.ח על ההשקעה והרצינות ובוודאי סחתיין על הבקיאות. תמשיכי לצבוע אותנו. משהו בסוף ייתפס..

  • תודה לך ליל ! אמשיך לצבוע בכיף, בשביל זה אני כאן !
   ואם תמצאי משהו בדרך שיתאים לך, שתשתמשי בו ויגרום לך להרגשה טובה אז עשיתי את שלי :)

 5. מסכימה עם כל מה שכתבת, פשוט אי אפשר לעמוד ביופי של המוצר הזה.
  חוץ מזה שהמרקם מדהים, הפיגמנט הורס והתוצאה מהממת!
  טוב שכתבת על השימוש הרטוב, אני לא ניסיתי אותה ברטוב אולי עכשיו אנסה שיצא לי גם קליאופטרה ;)
  ברור שהן בדיוק כמו ההיילייטר השימרי של המותג, זה על אותו רעיון.
  מסכימה שהשימר הראשון היה המוצלח ביותר.
  ממש אהבתי את הסווטצ’ים שעשית בצורה של הפלטה, מדליק!
  ואחלה מניפה כמובן!
  אגב, הצלליות ג’לי הבודדות יגיעו לארץ בקרוב :)

  • לגמרי קשה לעמוד ביופיה והיא עדיין לא מפסיקה להרשים אותי מחדש מבחינת ביצועים ואופציות שונות ומגוונות.
   השימוש הרטוב לגמרי מדגיש את המטאליות ובזהב זה ממש בלט, מעניין יהיה לראות גם קליאופטרה בלונדינית :)
   השימר הראשון הזה..אולי הם יפתיעו ויחזירו אותו שוב, או שמאק יוציאו שוב איזו גירסה דומה לאקסטרה דימנשיין בגוון הזה. בכל אופן אני עוקבת ומחכה והפעם לא אפספס את ההזדמנות כי למרות שיש לי שימרים מדהימים, במרקורי היה משהו אחר (שאגב גיליתי את זה רק כמה שעות אחרי שהגעתי הביתה והסתכלתי על עצמי שוב במראה, כשחזרתי אחרי כמה ימים לחנות הוא כבר לא היה..).
   תודה, גם אני די מרוצה מאיך שהסווטשים יצאו, נראה לי שאאמץ זאת גם להמחשת הפלטה הבאה. האמת שאני נהניתי מההזדמנות להניח את הצלליות בשיא העוצמה על היד כי את העין שלי לא ממש הצלחתי לצלם וגם אם הייתי מתחילה לצלם את עצמי הפוסט היה עולה בעוד שבועיים…
   המניפה הזו באמת שווה לאללה, בהזדמנות הבאה שתהיה לי אשיג לי עוד עיצובים.
   איזה כיף לשמוע שהצלליות ג’לי יחיד מגיעות !! ניסיתי לברר אצל הדיילות והן ממש לא הבינו מה אני רוצה.. אני חושבת שהמראה הרטוב של הג’לי בגוונים רגועים יותר יכול להיות מדהים ואגב אני מקווה שיחד איתן תגיע גם פלטת החורף במהדורה מוגבלת כי היא נראית גם הורססתת בתמונות, אני רק מחכה להניח עליה כבר את ידיי. אסתי לאודר לא מפסיקים להפתיע אותי לטובה בזמן האחרון.
   כיף שאת כאן דנרה :) שיהיה שבוע נפלא.

  • לגמרי הורסת ומאוד שימושית. ממליצה בחום ! ואת מוזמנת כמובן לחזור ולספר על חוויותייך ממנה :)

 6. אני חושקת בפלטה הזו בטירוף!!!
  מהממת שאין דברים כאלה.

  חייבת לציין שאני מתה על הצילומים שלך.
  אין כמו צילומים טובים.
  אשמח לדעת איזו מצלמה יש לך
  ואולי איך את מצלמת ככה?
  מהמם.

  • כן, הפלטה ממש מדהימה.
   אני משתמשת במצלמת קאנון מקצועית ופשוט מתעדת את היופי הנגלה לעיניי :)
   תודה על המחמאה .

 7. פלטה מהממת ! אהבתי את השרטוט על היד , מדליק לגמרי! :)
  הגוונים הולכים היטב עם שילובי הצבעים שבהם וזה כיף.

  בברצלונה לא הייתי , מקווה להיות בקרוב כי זה האתר היחידי באירופה שרגלי טרם נחתה בו .

 8. תודה. זו פלטה מהממת ורב שימושית !
  ברצלונה מומלצת בחום . גם אני מקווה להיות שם שוב בקרוב ;) מאוהבת במקום הזה.

תגובות, שאלות והתייעצויות

5729a4c5989ce1f807dbe78d59b3a353