איפור

קניות בברצלונה – הסרטון! Barcelona vlog

שתפו את הפוסט:

אז סוף סוף הוא כאן! הסרטון שלי מברצלונה בו אני לוקחת אתכם איתי לסיבוב בחנויות בתקופת הסיילים המטורפים של הקיץ. ולוג שנגנז בזמנו בשל המון בעיות טכניות (אולי כי צילמתי אותו בנייד..)

בגלל שכמות ההתעניינות במדריך לקניות בברצלונה שפירסמתי כאן ממשיכה לעלות ובגלל שפתחתי השבוע קבוצת פייסבוק במיוחד לנושא, החלטתי לסיים לערוך אותו ולשתף אתכם בחוויות שלי משם. בסרטון ניסיתי לשלב כמה שיותר קטעים והסברים מתוך הפוסט בבלוג.

תקציר הסרטון: לברצלונה נסעתי (בפעם החמישית) יומיים-שלושה לפני הסיילים כדי להתכונן . רציתי גם לתעד קטעים מתוך הפוסט שלי לבלוג בוידאו וגם להגיע מוקדם יותר לחנויות, למדוד ולנסות וכל זה, ובימים של הקניות רק לבוא ולקחת את המוצרים לקופה. בפועל זה עבד לא רע, אבל לא הסתכם רק בזה…מודה שלא יכולתי להתרחק מהחנויות וזה היה ממכר. הסיבה שהייתי מסיימת עם הקניות בכל יום מחדש אחרי כמה שעות היתה בעיקר בגלל הכובד של השקיות.

הסיילים כאמור מתחילים ב- 1 ליולי ומזג האוויר שם אז היה חם מאוד מאוד, בערך כמו שהיה אצלנו השבוע. הצפיפות בחנויות מתחילה בסביבות 12 בצהריים, עד אז די רגוע, אבל אחר כך..תורים מטורפים (הכל מתועד בסרטון).
אגב, מזכרוני באוגוסט היה לי הרבה יותר נעים שם, היו אפילו כמה ימים מעוננים שקצת ציננו את האווירה. עוד יתרונות בסוף יולי-אוגוסט: המחירים ממשיכים לרדת כך שאפשר למצוא מציאות אבל אז צריך לחפש טוב טוב. מתחילות להגיע אט אט הקולקציות היפות של הסתיו (שהן כמובן לא בסייל) וכך אפשר להרוויח מכל העולמות. יש יותר פסטיבלים מגניבים :)

בסוף הסרטון תיעדתי את היום האחרון של הקניות בו לקחתי Tax Free בעיר הפעם ולא בשדה התעופה. שימו לב שבכל זאת צריך לעבור במכס ולהקפיד לשים את המעטפות בתיבה במיוחדת בשדה התעופה. ובכל זאת העדפתי הפעם לחסוך לעצמי את הריצות ולדעת שקיבלתי את כל ההחזרים במזומן כבר מראש.

מקווה שתיהנו מהסרטון (הארוך ) ואתן מוזמנות כמובן לשאול אותי מה שבא לכן ולשתף גם בחוויות שלכן 

 

מזמינה אתכן גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק החדשה שפתחתי שנקראת המדריך לקניות בחו”ל בקבוצה תוכלו להתייעץ ולהיעזר בניסיונם של אחרים או לשתף בטיפים משלכן.

צפייה מהנה!

 

שתפו את הפוסט:

תגובות, שאלות והתייעצויות

5729a4c5989ce1f807dbe78d59b3a353