דיוטי פרי

סקירת סדרת הטיפוח לשיער של קרסטס Kerastase Densifique

שתפו את הפוסט:

בפוסט היום סקירת סדרת  Kerastase Densifique – סדרה שמיועדת לחיזוק השיער ומניעת נשירה.

המותג קרסטס Kérastase הוקם בפריז כמותג פרימיום לשיער של חברת “לוריאל” בשנת 1964 ע”י פרנסואה דאל מתוך שאיפה לקחת את תחום טיפוח השיער לאותה רמה של תחום טיפוח העור. למעלה מחמישים שנה המותג משקיע בין מדע חלוצי לבין יוקרה ומתאים את המוצרים לסוג השיער והקרקפת. הבנת הקרקפת היא המפתח לחיוניות השיער ומתוך ההבנה הזו פיתחו בקרסטס מוצרי קרקפת מקצועייים וחדשניים.

מוצרי קרסטס נמכרים בארץ בחנויות ומספרות מובחרות ובג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי תוכלו למצוא אותם במחירים זולים יותר.

היכרותי עם מותג השיער הנפלא הזה החלה לפני לא מעט שנים אך טרם יצא לי לשתף את חוויותיי עם מוצריו בבלוג. אמנם עם הזמן גיליתי כי חלק מהמוצרים של קרסטס עובדים עבורי יותר וחלק ממש פחות, בעיקר בשל העובדה שהשיער שלי השתנה עם הזמן. לדוגמה במשך שנים כשהשיער שלי היה בהיר וקצר יותר התייחסתי אליו כאל שיער עבה ויבש שזקוק להזנה מירבית והשתמשתי בסדרה הכתומה והפופולארית של קרסטס. אך מאז שהכהיתי את השיער ואף עשיתי החלקה אורגנית פעם אחת ויחידה לפני כשנה וחצי (לא מתכוונת לחזור על הטעות הזו שוב) אני מרגישה שהשיער שלי השתנה לגמרי והפך להרבה פחות מלא ועבה. לעומת זאת הוא גם הרבה פחות יבש והרבה יותר קל לסידור. לכן היום אני מרגישה שהוא זקוק לנפח, להזנה קלילה ומעניקת ברק ולנטרול חשמל סטטי, כך שהמוצרים שעשירים מאוד בלחות כבר הרבה פחות מתאימים לי ואני מעדיפה היום כאלו שאינם מכבידים על השיער ומיועדים לחיזוק והענקת נפח.

כשפנו אליי מג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי לפני כחודשיים והציעו לי להתנסות בסדרת ה- Densifique הרגשתי שמישהו קרא את מחשבותיי, זה היה בדיוק אחרי תקופה של נשירה מוגברת ובלתי מוסברת שסוף סוף התחילה להתאזן והתאים לי להתנסות בסדרה שמחזקת את השיער אחרי שניסיתי כל כך הרבה מוצרים שרובם לא היו יעילים.

 

 

סדרת Densifique להשגת שיער מלא וסמיך יותר

סדרת Densifique נועדה ליצירת מראה שיער צפוף (Densité) או במילים אחרות – חיזוק שורשי השיער ומניעת נשירה.

 

את סדרת Densifique ששמה נלקח מהמילה Densité (צפוף) השיקו לראשונה בקרסטס לאחר כעשר שנות פיתוח שמתמשך עד היום. כחלק מהתהליך גילו את המולקולה סטמוקסידין Stemoxydine® המסוגלת לחשוף את הכוח היצירתי של הזקיק, להשגת שיער סמיך יותר. עם השנים פיתחו גישה נוספת בהשראת הגליקוביולוגיה, שעל פיה הגליקנים מאפשרים לסייע בהמרצת הפעילות התאית ומבטיחים שיער בעל מראה איכותי. במחקר שנעשה ממש לאחרונה גילו כי מחזור החיים של השיער מווסת באמצעות קצב בינארי ייחודי: שלב של צמיחה “יאנג” ושלב של תרדמה “יין”.

הטכנולוגיה החדשה של סדרת “Densifique” מוגנת בפטנט ומכילה גורמי אנטי-יין בשם MADECASSOSIDE שמנטרלים את פעולת “ההירדמות” של זקיקי השיער, וגם גורמי פרו-יאנג בצורת חומרי SP94 פעילים שמגבירים את פעילות החומרים המזינים של שלב הצמיחה.

לדברי המותג לאחר מחקרים על נשים רבות שעשו בשימוש מוצרי הסדרה, השיער אמור להפוך לסמיך יותר כבר תוך עשרה ימי שימוש ולהוביל לשינוי משמעותי לטובה תוך שלושה חודשים. המוצרים שהתנסיתי בהם הם אמפולות מיוחדות, שמפו ומסכה.

 

 

Kérastase Densifique Hair Treatment Set

Stemoxydine® + Yang Complexe

אמפולות לחיזוק השיער של קרסטס

זוהי ערכה טיפולית ויסודית לשיער המכילה 30 אמפולות, בעלות נוסחה מחוזקת של הפיתוח האחרון של קרסטס – שילוב בין המולקולה הייחודית Stemoxydine®  וטכנולוגיית היין והיאנג.

בכל אמפולה 6 מ”ל לשימוש חד פעמי בצירוף אפליקטור שיש להלביש בכל פעם מחדש במקום מכסה האמפולה. את החומר יש למרוח על שורשי השיער, לעסותו ולשטוף או להותירו על השיער.

גודל: 6 מ”ל, 30 אמפולות סה”כ במארז – מחיר: 225$ בג’יימס ריצ’דסון דיוטי פרי

 

 

 

שמפו לחיזוק השיער

Kérastase Densifique Bain Densité

השמפו של הסדרה מכיל את כל אותם החומרים הפעילים שפיתחו בקרסטס לשם חיזוק השיער והענקת מראה רענן ומלא יותר לשיער. בקרסטס ממליצים לבצע איתו שתי חפיפות לקבלת תוצאות טובות יותר – החפיפה הראשונה מיועדת לנקות לכלוך, זיהום ושאריות שומניות, והחפיפה השנייה תוך כדי עיסוי השיער מאפשרת לחומרים הפעילים לחדור לעומק השיער. כמו כן ממליצים להקפיד על שטיפה יסודית של השמפו, שכן שאריות של שמפו מותירות תחושה של כובד ושמנוניות שאנחנו לא מעוניינים בהם.

גודל: 250 מ”ל, מחיר: 31$ בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי

 

 

מסכה לחיזוק השיער

Kérastase Densifique  Masque Densité 

המסכה משלימה את החפיפה בעזרת השמפו, מחזקת את השיער ומרככת אותו.

גודל: 200 מ”ל, מחיר: 54$ בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי.

 

חווית השימוש שלי במשך 8 השבועות האחרונים:

במוצרים התנסיתי בהם באופן הבא:

בשבוע הראשון השתמשתי בשמפו בלבד, ללא האמפולות וללא המסכה. החל מהשבוע השני התחלתי להשתמש באמפולות לסירוגין כי הרגשתי שאין לי צורך בשימוש כה תכוף באמפולות והעדפתי לשמור אותן לתקופות בהן יש לי יותר נשירה (בדרך כלל בחילופי עונות).

לאחר כחודש התחלתי להשתמש גם במסכה ואלו הן מסקנותיי:

השמפו מעולה בעיניי, החל מחווית השימוש של הקצפה נעימה, ניקיון מעולה לשיער מהשורש שאינו מותיר כל שמנוניות ולכלוך בקרקפת וניחוח נעים ועדין של מספרות (אחת התכונות האהובות עליי במוצרי קרסטס).

האמפולות מגיעות עם ראש מיוחד בעל פתח קטנטן, מה שאומר שהחומר יוצא ממש בטפטופים וצריך לחכות בסבלנות עד שהאמפולה תתרוקן לגמרי. שמתי לב שבפעמים שהשתמשתי באמפולה השיער היה קצת יותר יבש ופחות נוח לסירוק (מזכירה לכן שיש לי שיער ארוך).

ברגע שהתחלתי להשתמש במסכה כל העניין הזה התאזן, המסכה קלילה ונעימה ומרככת את השיער, כך שיותר נוח לסרקו ולעצבו וגם הניחוח שזהה לשמפו מתעצם והשיער ממש ריחני ביום הראשון של החפיפה.

השיער אכן הרגיש חזק יותר, כמעט ואין לי נשירה לאחרונה ואף הרגשתי שהנפח מעט גדל.

לסיכום: את השמפו אהבתי מאוד מאוד, אני כבר בבקבוק השני ואני לחלוטין מתכננת לרכוש אותו שוב. גם המסכה מצוינת. האמפולות אכן די יקרות ולדעתי יתאימו למי שממש זקוקה לטיפול אינטנסיבי, מכיוון שלא סבלתי מנשירה מוגברת לאחרונה אני לא יכולה לקחת אחריות ולהעיד שהן מטפלות בנשירה אלא להזמין אתכן לקרוא על חוות דעת של נשים אחרות בעולם. בעיניי למתחילות השמפו והמסכה יוכלו להספיק לגמרי. ראיתי שלקרסטס קיימת גם אופציה של רכישת 6 אמפולות בלבד וזו נשמעת לי דרך טובה לנסותן כדי להתרשם.

למי הסדרה יכולה להתאים? לדעתי למי שמעוניינת לחזק את השיער, בין אם זה נשים שעברו טיפולים כימיים בשיער כגון החלקה, הבהרה וצבע ושכתוצאה מכך שיערן נחלש ונשבר או נשים שסובלות מנשירה לאחר לידה או שינוי תזונתי, הורמונלי וכו’. כמובן שמעל הכל מומלץ להתייעץ עם רופא וחוות דעתי אינה מחליפה את חוות דעתו.

בנוסף תוכלו למצוא ליין נוסף של הסדרה המיועד לגברים בשם Cure Densifique Homme (מארז שחור) שמתמקד בנשירה של גברים, האמפולות מוחלפות בקפסולות טיפוליות והשמפו מתמקד בטיפול בנשירה והתקרחות שמאפיינת קרקפת גברית.

 

את מבחר מוצרי קרסטס הנמכרים בחנות הדיוטי פרי תמצאו כאן

עד כאן הפוסט להפעם, אשמח לשמוע מכם האם התנסיתן במוצרי הסדרה והאם יש לכן המלצות נוספות.

 

*המוצרים התקבלו לסקירה

 

 

 

מוזמנים להצטרף אליי גם בפייסבוק ובאינסטגרם לשם אני מעלה תמונות וסרטונים מהשקות של מוצרים חדשים, רכישות שעשיתי, חוויות וחיי יומיום.

 

רוצים לדעת מתי עולה פוסט חדש?

עקבו אחרי הבלוג באמצעות המייל

*ניתן לבטל את ההרשמה בכל עת

 

שתפו את הפוסט:

תגובות, שאלות והתייעצויות

5729a4c5989ce1f807dbe78d59b3a353