בשמים

קלואה או דה טואלט – הפפיון הלבן | Chloé Eau De Toilette

שתפו את הפוסט:

בושם חדש מבית קלואה הושק לאחרונה ומי שכבר מכירה אותי וקראה את כל הפוסטים שלי על הבישום של קלואה יודעת שכל השקה של בושם מבית המותג סופר מרגשת אותי.

על סדרת הפפיונים דיברתי בפוסט שהקדשתי לסדרה – הסדרה Chloé למעשה הושקה לראשונה ב 2008 וסימלה את חזרתו של הורד לאופנת הבישום וקדמת הבמה. כל אחד מהבשמים שיצאו במהדורה זו מתהדר בפפיון בגוון אחר המאפיין את המרכיבים שלו.

Chloé Eau de Toilette – החדש

אז הכירו את גרסת האו דה טואלט – הפפיון החמישי, הלבן, הצחור והיפיפה שמשלים לי סוף סוף את האוסף הנכסף (תזכורת), הוא הושק בצרפת בסוף הקיץ ואצלנו נחת אצלנו לא מזמן. מדובר על גרסה פרשית של הבושם הקלאסי והמוכר (השוואה בין כולם בהמשך הפוסט).

בושם קלואה או דה טואלט - הפפיון הלבן, Chloe Eau de Toilette
החדש
Chloe Eau de Toilette

בושם קלואה או דה טואלט - הפפיון הלבן, Chloe Eau de Toilette
Chloe Eau de Toilette
בושם קלואה או דה טואלט - הפפיון הלבן, Chloe Eau de Toilette
קלואה או דה טואלט – הפפיון הלבן
Chloe Eau de Toilette
תווים עליונים: ורד לבן, לימון וברגמוט
תוי אמצע: ורד אדום, ורד לבן, גרדניה
תווים תחתונים: מאסק ופרח הכותנה

 

על הגרסה החדשה:

למעשה כבר כשנה לאחר השקתו של הקלואה הקלאסי בגרסת הפרפיום הושקה גרסת האו דה טואלט שנשאה את הפפיון הלבן, איך היא היתה שונה במרכיביה מהגרסה הנוכחית וכאמור יצאה מהמגוון כך שמעולם לא יצא לי לנסותה.

את הגרסה החדשה שהושקה השנה (2015) יצר הבשם מישל אלמאריאק שאחראי גם לגרסה הקלאסית. אלמאריאק חלם על גרסה אוורירית ורכה יותר עבור הבושם האהוב, ואכן הגרסה הזו מורכבת מקומבינציה פרחונית, פודרתית ומרעננת יותר – הורד הלבן מקבל נוכחות משמעותית לצד תווי ורד אדום שמשרים תחושה פרחונית, תווי הדרים מרעננים ותווי פרח הכותנה ומאסק שמייצרים תחושה של ניקיון וטלק ריחני.

בושם קלואה או דה טואלט - הפפיון הלבן, Chloe Eau de Toilette
נוכחות בולטת של הורד הלבן

דעתי על הבושם:

אני מאוד התלהבתי מהבושם כבר מהפעם הראשונה – גם בשל העובדה שהוא פשוט מאוד מזכיר את הגרסה הקלאסית וגם בשל העובדה שהוא מרגיש יותר סבוני, הייתי אפילו אומרת שיש בו משהו שמזכיר לי ריח של כביסה נקייה. כמו כמעט כל הבשמים מהסדרה הזו של קלואה גם הבושם החדש ממשיך להיפתח ולהתמזג בהרמוניה עם העור שלי ומותיר תחושה מרעננת לאורך כל היום.

לחובבות בשמי קלואה אני ממליצה להריח אותו כמה פעמים לצד הקלואה הקלאסי ולראות אם מתחשק להן להתחדש בגרסה מאוד דומה אבל קלילה וטלקית יותר, ולמי שהקלואה הקלאסי היה חזק מידי עתה יש הזדמנות לראות אם הגרסה החדשה והקלילה תתאים לה יותר.

השוואה

השוואה בין כל הגרסאות

בושם קלואה או דה טואלט - הפפיון הלבן, Chloe Eau de Toilette

האוסף שלי סוף סוף מושלם :)
בושם קלואה או דה טואלט - הפפיון הלבן, Chloe Eau de Toilette

הפפיונים – כל הסדרה

חשבתי שעכשיו כשיש לי את כולם יהיה נחמד להעמיד אותם אחד ליד השני ולערוך השוואה, או יותר נכון להרחיב את אותה השוואה שכבר התחלתי בפוסט הסקירה של הבשמים לפני כשנתיים, שם תוכלו לקרוא גם על ההסטוריה של הבישום של קלואה ועל האריזה המיוחדת שאני מאוד אוהבת.

מימין לשמאל:

1.  L’Eau de Chloé (ירוק) – הושק ב 2012 – יש ימים שאני מרגישה שהוא אפילו הפייבוריט שלי מבין החמישה, אבל בחורף אני כמעט ולא משתמשת בו. הוא מאוד מתאים לעונות המעבר בעיניי (אביב, סתיו כי יש בו משהו שמזכיר משב רוח מרענן של צמחיה שאופייני מאוד לעונות הללו). גם הוא נוצר ע”י אותו אמן בישום – מישל אלמאריאק שאחראי לבושם הקלאסי ולגרסה החדשה והמדוברת. כתבתי עליו עוד בפוסט על סדרת הפפיונים.
מרכיביו של ה”ל’או דה קלואה”: תווים עליונים: בעיקר הדרים: אשכולית, אתרוג, ברגמוט, אפרסק. תווים אמצעיים: פרחוניים: ורד אדום, סיגליות, יסמין, שושנת העמקים ומגנוליה. תוים תחתונים: בעיקר עציים ותבלינים: אמבר, פטצ’ולי, ארז ומאסק.

2Eau de Parfum Intense (שחור) – הושק ב 2009 – וכתבתי עליו ממש לא מזמן. זוהי הגרסה האוריינטלית, המרוכזת והמתובלת של הקלואה הקלאסי. בושם חושני, מיוחד ואיכותי מאוד בעיניי ומתאים בעיקר לעונה הקרה כי בקיץ הוא יכול להתפרש כדומיננטי מידי. לצערי הוא לא נמכר בארץ וניתן לקרוא עליו עוד בפוסט על הבשמים החושניים.
מרכיביו של ה”או דה פרפיום אינטנס”: למעשה הוא מורכב מכמה תווים בודדים בלבד ומאוד מרוכזים: ורד אדום, פלפל ורוד, סנדלווד וטונקה.

3. Chloé Eau de Toilette (לבן) – הושק השנה – 2015 וכאמור נסקר פה לאורך הפוסט. מדובר על הגרסה הפרשית לקלואה הקלאסי.
מרכיביו של הקלואה “או דה טואלט”: תווים עליונים: ברגמוט, לימון ומגנוליה. תווים אמצעיים: ורד לבן, ורד אדום וגרדניה. תווי בסיס: מאסק ופרח הכותנה.

4Chloé Eau de Parfum (שמנת) הושק ב 2008 ונחשב הקלאסי, עליו כתבתי בעבר בפוסט ניחוחות וזכרונות ובפוסט על סדרת הפפיונים. זה אחד משני הבשמים שבחרתי מתוך אוסף די גדול שילוו אותי בשהות הארוכה בברצלונה וזו היתה בחירה מצוינת. הוא מתאים גם לערב וגם ליום ולכל עונות השנה, הוא גם נקי וסבוני מצד אחד ומצד שני יש בו משהו נשי, חושני וממכר. כמובן שזה עניין של טעם אישי, יש כאלו שאוהבים אותו עד מאוד וכאלו שלא ודיברתי על כך כמה פעמים כבר בעבר.

למען האמת בגלל שהוא עומד להסתיים תיכננתי כבר לרכוש אחד חדש כי למרות כמות הבשמים ברשותי את הניחוח הזה אני חייבת בחיי, אבל מאז שהגיע אליי האו דה טואלט הלבן השארתי את הקלאסי בצד כי אני אוהבת את החדש כמעט כמוהו, ואני צריכה עוד כמה חודשים כדי להחליט אם הוא אפילו יכול להחליף אותו מבחינתי. ימים יגידו.
מרכיביו של ה”קלואה או דה פרפיום”: תווים עליונים: פרחוניים: ליצ’י, תמצית פרסיה, אדמונית, תווי אמצע: ורד, שושנת העמקים, מגנוליה. תווי בסיס: אמבר וארז.

5.  Roses de Chloé (ורוד) הושק ב 2013 לכבוד חגיגות חמש השנים של הסדרה. הכי מתקתק, פרחוני ופירותי מבין כולם אך כיאה לסדרה מכיל גם מרכיב עיקרי של ורדים, מתאים לעונות החמימות בעיניי. ניתן לקרוא עליו כאן. 
מרכיביו של ה”רוזס דה קלואה”: תווים עליונים: לימון, ברגמוט, ליצ’י, טרגון. תווים אמצעיים: תפוח, ענבי שועל, אפרסק, ארז, מגנוליה, ורד אדום. תווי בסיס: עץ, אמבר ומאסק לבן

 

 

סרטון הפרסומת החדש

כמובן שלא יכולתי מבלי להזכיר את סרטון הפרסומת היפיפה ובעל האסתטיקה המושלמת בבימויה של הבמאית ג’ורדן סקוט ובו מוצגת דרי המינגווי, נערת קלואה החדשה. כמו שבטח שמתן לב לאורך הפוסטים שלי, סרטוני פרסומת לבשמים הם אחד מהנושאים האהובים עליי ביותר בתעשיית הקוסמטיקה. אני חושבת שזה אחד מהאתגרים הכי גדולים העומדים בפני במאים – לנסות ולהעביר ניחוח ותחושה של בושם באמצעות וידאו ואני בכל פעם נהנית מחדש מהפרשנות של היוצרים.

בסרטון המזכיר כל כך את הסרטון הראשון שיצא עם השקת קלואה או דה פרפיום נערת קלואה עוטה על עצמה את השמלות הנחשקות של המותג (להזכירכן בר רפאלי שלנו בחרה להתחתן בשמלה של קלואה).

בד השיפון המתנפנף ומאפיין את בדי קלואה, השיער המתבדר ברוח, האסתטיקה, הלובן, הרכות והעידון מסמלים את מהותו של הבושם החדש והפרשי.

בושם קלואה או דה טואלט - הפפיון הלבן, Chloe Eau de Toilette

בושם קלואה או דה טואלט - הפפיון הלבן, Chloe Eau de Toilette

 

קלואה

Happy Holidays from Chloe

בחרתי לסיים את הפוסט עם סרטון נוסף חגיגי ומנצנץ מבית קלואה שנתקלתי בו החודש. הסרטון יצא במיוחד לכבוד עונת החגים הלועזיים והוא קסום בעיניי.

 

ומה אתכן? מעריצות את המותג כמוני? האם יצא לכן לנסות את הניחוח החדש? ספרו לי בתגובות!

כל הפוסטים על קלואה – כאן

כל הפוסטים על בשמים – כאן

מוזמנות להצטרף כעוקבות הבלוג באמצעות המייל והרשתות החברתיות: אינסטגרםפייסבוק ויוטיוב

*הבושם התקבל מהחברה

שתפו את הפוסט:

16 תגובות

 1. You had me at כביסה נקייה!
  נשמע בול כמו בושם שאוהב, ייבדק בהקדם :) אין על הפפיונים הקסומים האלה

  • תודה אהובתי! לגמרי, אלא אם כן בקלואה יחליטו להפתיע אותנו בעוד פפיון במהדורה מוגבלת.. P:

 2. מקסים מקסים מקסים.אני מאוד אוהבת את הרוזס דה קלואה והחדש נשמע מושלם. האולטימטיבי עבורי זה הסי ביי קלואה

  • תודה שפנפנה אהובה שלי! יש לי גם את הסי ביי קלואה והוא מהמם! נראה לי שתאהבי את החדש ♥

 3. ערן תרשיש מענה

  שלום אירית! קוראים לי ערן ואני מכור לבשמים{ אשתי קוסמטיקאית ומכורה לאיפור:) }
  אהבתי את הטעם שלך ואת הסקירה המעמיקה,אשמח אם תוכלי להוסיף לאתר פינה קטנה לגברים בנושא הבישום!

  • היי ערן! המון תודה על התגובה ועל הפרגון, אני שמחה מאוד להכיר גם מכורי בשמים :))
   אתה צודק, אין פה מספיק התייחסות לצד הגברי, אם כי פירסמתי פוסט על הבלו דה שאנל האהוב עליי מאוד לפני כשנתיים ועל כמה בשמים מצוינים שמיועדים גם לאישה וגם לגבר. אני מאוד אוהבת גם בשמים של גברים אבל הבעיה העיקרית שלי למען האמת היא לשלב בשמים גבריים בפוסט נשי יחסית (אתה תבין למה אני מתכוונת בפוסט הבא שיתפרסם). בנוסף אני לא בטוחה שיש פה מספיק קהל גברי, אבל אם יהיה עוד ביקוש אקח זאת לתשומת ליבי :)

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) מענה

    לפי דעתי זה יהיה מצוין לשלב פינת בישום גברית,ככה יהיו לנשים רעיונות טובים למתנות עבורינו :)

 4. מקסים!!! אוסף יפהפה ! נשמע שאוהב מאוד את החדש…
  שאלה כללית… כמה זמן אפשר להשאיר את הבושם לאחר פתיחתו מנסיונך? אם רוצים להחזיק אוסף מכובד ולהשתמש בכל עונה בבושם אחר.. הניחוח לא נפגע?
  תודה

  • תודה רבה ליז! הקלואה החדש נהדר, אחת מההשקות החדשות שהכי מצאו חן בעיניי השנה.
   בגדול ממליצים להחזיק בושם פתוח עד לשלוש שנים, אך לעיתים אפשר למשוך גם הרבה יותר. אני ממליצה לאספניות בישום כמוני ללכת על גדלים של 30-50 מ”ל, כי האריזות בדרך כלל יותר חמודות וקומפקטיות והבושם לא הופך למאוס.
   כדי לשמור על הניחוח שלהם ככל הניתן אני משתדלת להניח את הבשמים שלי במקום קריר ומוצל ותמיד מקפידה לכסות אותם בחזרה לאחר השימוש עם המכסה כדי למנוע התחמצנות וגם דואגת לשמור על הניקיון שלהם ושל סביבתם באופן קבוע. אני גם תמיד שומרת את הקופסה המקורית בצד ובעונות הקיץ מכניסה את הבשמים “הכבדים” לקופסה ולמגירה המיוחדת שלי.
   אני “מתנהגת” ככה שנים עם הבשמים שלי והם לא מתקלקלים ואני גם מרגישה שהם מחזירים לי אהבה באותה מידה :)) מוזמנת לעדכן בהמשך אם הטיפים שלי עזרו לך :) ושתהיה לך שנה אזרחית נעימה וריחנית!

   • תודה רבה!! הטיפים מועילים מאוד..
    מתה על הבלוג שלך, איכותי, מפורט ומצולם מ ה מ ם

 5. Pingback: מתוקתקת - קלואה לאב סטורי או דה טואלט Chloe Love Story Edt

תגובות, שאלות והתייעצויות

5729a4c5989ce1f807dbe78d59b3a353